Škola :D

18. června 2013 v 20:31 | Spisovatelka |  Povídám
Já a škola.
škola a já.
:D

Mám docela ráda školu. Teda, mám ráda některé lidi. A některé učitele. Většinu učitelů ale ne, protože neumí učit. My máme jednu učitelku na matiku a ona na nás jenom řve a čeká, že se nám příklady do hlavy samy naskládají. Nenákládají, ale nikdo nemáme odvahy jí to říct. Nejsem jediná, co propadá z matiky :D
Ne, nepropadám, mám trojku. Ale oproti mým jedničkám je to skok. Nemám ji ráda a ona nemá ráda mě. Ale učitelka na češtinu mě taky nemá ráda. Asi to bude tím, že jí poučuju :D jasně, že jí to naštve, když jí děcko poučuje. Ona mě totiž odmítá brát jako sobě rovnou. Jen proto, že je stará a má čtyřicet. Nebo třicet. Ale je o MOC starší než my. Ale když ona neumí mluvit spisovně. Mluví se náma jako s malýma děckama a je jí jedno, že už půjdem na druhý stupeň a někteří dokonce na gympl! To ať se pak nediví, že mě to štve. Někdy mám pocit, že jsem toho přečetla víc, než ona. A asi taky jo. Jí zajímá jen samá gramatika to a diktáty sem.
Achjo.
Řekla, že někdo, kdo má dyslexii, jí nebude poučovat. Moc fajn učitelka, že :D Kašlu na ni. Stejně jí budu poučovat, jenom abych jí naštvala. Stejně mi musí dát jedničku.

To by bylo asi všechno. :D


Pá!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama